Matchen duiveltjes U9

Trainers:

A   Joël Noels     

B   Yari Vennekens    

D   Danny Heeren     

C     Leon Versluys   

Deze kalender ondergaat regelmatig wijzigingen.

Kijk daarom op de weekendkalender !!!

U9 A

13-01-2018 13:30 W. KOERSEL A NIV.3 KFC HELSON HELCHTEREN A NIV.2

  -  
20-01-2018 13:00 BREGEL SP. A NIV.2 W. KOERSEL A NIV.3

  -  
27-01-2018 13:30 W. KOERSEL A NIV.3 E.TERMIEN A NIV.2

  -  
03-02-2018 09:15 E. MECHELEN A/D MAAS A NIV.3 W. KOERSEL A NIV.3

  -  
24-02-2018 13:30 W. KOERSEL A NIV.3 THES SPORT TESSENDERLO A NIV.3

  -  
04-03-2018 09:30 BILZEN-WALTWILDER A NIV.3 W. KOERSEL A NIV.3

  -  
10-03-2018 09:30 KFC HELSON HELCHTEREN A NIV.2 W. KOERSEL A NIV.3

  -  
17-03-2018 13:30 W. KOERSEL A NIV.3 BREGEL SP. A NIV.2

  -  
24-03-2018 10:00 E.TERMIEN A NIV.2 W. KOERSEL A NIV.3

  -  
07-04-2018 13:30 W. KOERSEL A NIV.3 E. MECHELEN A/D MAAS A NIV.3

  -  
21-04-2018 12:30 THES SPORT TESSENDERLO A NIV.3 W. KOERSEL A NIV.3

  -  
28-04-2018 13:30 W. KOERSEL A NIV.3 BILZEN-WALTWILDER A NIV.3

  -  
U9 B
13-01-2018 13:30 W. KOERSEL B NIV.3 KFC HELSON HELCHTEREN B NIV.2

  -  
20-01-2018 13:00 BREGEL SP. B NIV.2 W. KOERSEL B NIV.3

  -  
27-01-2018 13:30 W. KOERSEL B NIV.3 E.TERMIEN B NIV.2

  -  
04-02-2018 09:15 E. MECHELEN A/D MAAS B NIV.2 W. KOERSEL B NIV.3

  -  
24-02-2018 13:30 W. KOERSEL B NIV.3 THES SPORT TESSENDERLO B NIV.3

  -  
04-03-2018 09:30 BILZEN-WALTWILDER B NIV.3 W. KOERSEL B NIV.3

  -  
10-03-2018 09:30 KFC HELSON HELCHTEREN B NIV.2 W. KOERSEL B NIV.3

  -  
17-03-2018 13:30 W. KOERSEL B NIV.3 BREGEL SP. B NIV.2

  -  
24-03-2018 10:00 E.TERMIEN B NIV.2 W. KOERSEL B NIV.3

  -  
07-04-2018 13:30 W. KOERSEL B NIV.3 E. MECHELEN A/D MAAS B NIV.2

  -  
21-04-2018 12:30 THES SPORT TESSENDERLO B NIV.3 W. KOERSEL B NIV.3

  -  
28-04-2018 13:30 W. KOERSEL B NIV.3 BILZEN-WALTWILDER B NIV.3

  -  
 
U9 C
 
13-01-201809:30W.S. LINKHOUT B NIV.1W. KOERSEL D NIV.1

  -  

21-01-201811:00W. KOERSEL D NIV.1HO HEIDE HASSELT C NIV.1

  -  

28-01-201809:30SK HEUSDEN 06 C NIV.1W. KOERSEL D NIV.1

  -  

04-02-201811:00W. KOERSEL D NIV.1TURKSE FC NIV.1

  -  

18-02-201811:00W. KOERSEL D NIV.1S.K.MELDERT NIV.1

  -  

24-02-201812:30THES SPORT TESSENDERLO F NIV.1W. KOERSEL D NIV.1

  -  

04-03-201811:00W. KOERSEL D NIV.1A.C.TERVANT C NIV.1

  -  

11-03-201811:00W. KOERSEL D NIV.1W.S. LINKHOUT B NIV.1

  -  

18-03-201809:30HO HEIDE HASSELT C NIV.1W. KOERSEL D NIV.1

  -  

25-03-201811:00W. KOERSEL D NIV.1SK HEUSDEN 06 C NIV.1

  -  

07-04-201811:00TURKSE FC NIV.1W. KOERSEL D NIV.1

  -  

15-04-201809:30S.K.MELDERT NIV.1W. KOERSEL D NIV.1

  -  

22-04-201811:00W. KOERSEL D NIV.1THES SPORT TESSENDERLO F NIV.1

  -  

28-04-201812:00A.C.TERVANT C NIV.1W. KOERSEL D NIV.1

  -  
 

  -  
U9 D
14-01-2018 09:30 W.S. LINKHOUT C NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
21-01-2018 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 SK HERKENRODE A NIV.1

  -  
27-01-2018 10:00 THOR HASSELT B NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
04-02-2018 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 BOLDERBERG FC B NIV.1

  -  
18-02-2018 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 ZONHOVEN VV C NIV.1

  -  
24-02-2018 09:30 HO HEIDE HASSELT A NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
04-03-2018 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 HOUTHALEN VV A NIV.1

  -  
11-03-2018 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 W.S. LINKHOUT C NIV.1

  -  
17-03-2018 11:30 SK HERKENRODE A NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
25-03-2018 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 THOR HASSELT B NIV.1

  -  
07-04-2018 09:45 BOLDERBERG FC B NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
15-04-2018 10:00 ZONHOVEN VV C NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -  
22-04-2018 11:00 W. KOERSEL C NIV.1 HO HEIDE HASSELT A NIV.1

  -  
29-04-2018 10:00 HOUTHALEN VV A NIV.1 W. KOERSEL C NIV.1

  -